Podložky

Vlněné podložky s ovčí vlnou jsou ideální pro ty, kteří hledají zdravý a klidný spánek. Ovčí vlna dokáže vylučovat suché teplo a energii, která pomáhá snižovat účinky umělých vláken z matrací. Pokud trpíte záněty ledvin, bolestmi svalů, kloubů, revmatici nebo jste zmrzlí, naše vlněné podložky jsou pro vás skvělou volbou. Díky antidekubitním účinkům jsou vhodné pro celoroční použití.

Vlněné prošívané podložky jednoduše vložíte pod prostěradlo a jsou chráněny proti ušpinění. Podložky mají 4 gumové pásky (úchyt) pro upevnění k matraci. Pokud máte vyšší matrace nad 20 cm, rádi úchyty upravíme na míru vašemu lůžku.

Pokud si k vlněné podložce pořídíte i přikrývku a polštář z ovčí vlny, výrazně to zvýší efekt působení ovčí vlny na vaše tělo. Díky vlněné energii můžete očekávat klidnější spánek, zlepšení paměti a koncentrace a zmírnění každodenního stresu.

Zkrátka, naše vlněné podložky jsou jako Valašské zlato. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak vám mohou pomoci s vašimi zdravotními problémy a přinést vám klidný spánek.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
zaspi podlozka
Podložka vlněná
Skladem (>5 ks)
od 2 590 Kč

Základem naší prošívané podložky (čabraky) je vlněné...

112/BAV
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Doprava zdarma
nad 3000 Kč
Jsme český výrobce
Jsme český výrobce
z Valašska
Kvalita a tradice
Kvalita a tradice
prvotřídní produkty
Produkty z ovčí vlny
Produkty z ovčí vlny
nebo dutého vlákna