Od 5. do 8. 7. 2024 probíhá dovolená. Objednávky v tomto rozmezí budou zpracované 9. 7. 2024. Další plánovaná dovolená je od 26. 7. do 4. 8. 2024. Děkujeme za pochopení.

Vlněný bílý Cyril

1 hodnocení

Polštář Cyril má hmotnost 0,6 kg. Jeho rozměr je 70x45 cm. Vlněná výplň tvoří 50% výplně (mykáme si ji sami). Zbytek je kvalitní duté vlákno. Na povrchu je kvalitní certifikovaná bavlna bílé barvy. Kombinace rouna a dutého vlákna působí příznivě na kvalitu spánku. Povléká se. Polštář Cyril má hmotnost 0,6 kg. Jeho rozměr je 70x45 cm. Vlněná výplň tvoří 50% výplně (mykáme si ji sami). Zbytek je kvalitní duté vlákno. Na povrchu je kvalitní certifikovaná bavlna bílé barvy. Kombinace rouna a dutého vlákna působí příznivě na kvalitu spánku. Povléká se. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
600 Kč
Vlněný bílý Cyril
1 hodnocení
zaspi polstar 70 45 bily
★ Oblíbené
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Doprava zdarma
nad 3000 Kč
Jsme český výrobce
Jsme český výrobce
z Valašska
Kvalita a tradice
Kvalita a tradice
prvotřídní produkty
5,0 1 hodnocení

Naše materiály na polštáře

Náplň vlněných polštářů tvoří 100% ovčí vlna (plemene merino) z místních ekologických chovů. Ručně mykané vlněné rouno není chemicky upravované a jde o čistě přírodní materiál z plně obnovitelných zdrojů. Jeho antibakteriální vlastnosti jsou trvalé. Naše rouno je kompaktní díky dostatečnému vyválcování v naší manufaktuře. Rouno je pečlivě uchyceno, nepohybuje se – prošíváme je vodorovně tak, aby se neshrnovalo a švy netlačily. V polštářích, kde kombinujeme rouno s jemným vícedutinkovým dutým vláknem, používám pouze velmi kvalitní a nerecyklované duté vlákno. Naše povrchové materiály jsou bez příměsí, vše je 100% hebká (dlouhovlasá) bavlna.

Vlastnosti polštářů

Rouno je přírodní a prodyšný materiál, který lze jen těžko nahradit. V naší manufaktuře se výrobkům z ovčího rouna věnujeme už 30 let. Za tu dobu si už troufneme říci, že jsme vychytali správné množství rouna pro každý typ výrobku. Každý náš polštář je originálním kusem pečlivě vyrobeným. Nabízíme několik různých rozměrů vlněných polštářů. Některé mají vyjímatelný váleček s dutým vláknem. Je to z důvodu, že si zákazník občas sám chce výplně ubrat (nebo mít možnost si později duté vlákno doplnit). To lze u výrobků, u kterých to je jmenovitě vypsáno v produktovém popisku. V případě domluvy je u tohoto typu polštářů možné duté vlákno nahradit rounem tak, aby rouno tvořilo 100 % výplně (formou individuální zakázky). Tabulka hmotností výplní zde.

Zakázková výroba

Standartně šijeme obaly pro naše polštáře z kvalitní certifikované sypkoviny (hlazené bavlny) v bílé nebo smetanové barvě. Rádi vám ale vyhovíme s jinou barvou, pokud bude tato barva dostupná. Používáme pouze sypkoviny vyrobené v ČR z bavlny s uděleným certifikátem OEKO-TEX® Standard 100 (o zdravotní nezávadnosti i pro účely ve zdravotnictví v souladu s normami ISO 9001 a splňující hygienické požadavky na hračky a výrobky pro děti do tří let). Naše výrobky balíme do recyklovatelných obalů, na přání můžeme zabalit jako dárek (dárková bavlněná taška). 

 

Péče o rouno

Polštáře je nutno povlékat a příležitostně provětrat ve venkovním prostředí za nízké relativní vlhkosti. Vlna začíná pracovat, pokud je vystavena čerstvému vzduchu, ideálně chladnému. Polštáře pravidelně větrejte. Nesmí se prát v pračce nebo bělit. Výrobky z rouna nepatří do sušičky. Praní, respektive čištění, pokud je výrobek silně znečištěn, přenechejte odborné čistírně. Více o údržbě rouna zde.