Od 5. do 8. 7. 2024 probíhá dovolená. Objednávky v tomto rozmezí budou zpracované 9. 7. 2024. Další plánovaná dovolená je od 26. 7. do 4. 8. 2024. Děkujeme za pochopení.

Polštářek dětský z dutého vlákna 70 x 45 - smetanový

Neohodnoceno

Chcete polštářek plněný dutým vláknem v rozměru 70 x 45 cm v jiné, než bílé barvě? Zvolte tento smetanový. Je vhodný i pro alergiky, lze prát na 60 °C. Váha výplně je 0,45 kg, ta působí nadýchaně, je tvarově stabilní. Na povrchu je materiál Supra, který se nám osvědčil pro svoji odolnost (složeno ze 35% bavlny a 65 % polyesteru). V případě zájmu lze ušít obal z bavlněné sypkoviny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
400 Kč
Polštářek dětský z dutého vlákna 70 x 45 - smetanový
Neohodnoceno
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Doprava zdarma
nad 3000 Kč
Jsme český výrobce
Jsme český výrobce
z Valašska
Kvalita a tradice
Kvalita a tradice
prvotřídní produkty

Zakázková výroba

Už 30 let pro vás v naší manufaktuře vyrábíme polštáře z rouna (duté vlákno a ovčí rouno).
Důsledně dbáme na to, aby veškerý náš materiál byl zdravotně nezávadný právě pro malé děti (materiály jsou kvalitní, nerecyklované a testované). Polštářky jsou vhodné pro malé děti, alergiky i astmatiky, duté vlákno minimalizuje výskyt roztočů (není to pro ně ideální prostředí. Každý polštářek je originálním kusem ručně vyrobeným. V případě zájmu ušijeme polštářek do hlazené bavlny nebo upravíme gramáži výplně dle vašeho přání. Kontaktujte nás zde. Naše výrobky balíme do recyklovatelných obalů, na přání můžeme zabalit jako dárek (dárková bavlněná taška).

Polštářky z dutého vlákna

Vybrat můžete ze dvou polštářů s PES kuličkami (chomáčky z dutého vlákna) a ze 4 polštářků – podušek (ty jsou prošity na kratší straně). Provedení obou rozměrů (70 x 45 cm a 65 x 40 cm) a je v hebké bílé tkanině (Supra) nebo smetanové (směsový materiál s bavlnou). Výplň většího polštářku váží 0,4 kg, menšího polštářku pak 0,25 kg. Naše duté vlákno je hebké, nadýchané a tvarově stálé. Látka Supra je složená ze 35% bavlny a 65 % z polyesteru), máme s ní dobré zkušenosti, je odolná, dobře pratelná. V případě zájmu lze jako povrchový materiál použít bavlnu, dostupnost bavlněné tkaniny ověřte nejprve s námi.

Péče o polštářky z dutého vlákna

Materiál Supra je praktický, snese i vyšší teplotu praní – doporučujeme prát až na 60 °C (proto se hodí i pro dětské postýlky). Nepoužívejte bělící prostředky obsahující chlór. Pro odstřeďování volte nižší otáčky (po kratší dobu). Pro sušení volte program pro jemné sušení (chladné). Pro natřepání výplně klidně použijte „balonky do sušičky“. Všechny naše polštářky povlékejte (nabízíme pěkné čistě bavlněné povlečení i dětská prostěradla) a pravidelně polštářky větrejte. Prodloužíte si tak jejich životnost a uchováte jejich kvalitu, než bude čas na koupi pořádného polštáře pro školáka.