Zaspi - e-book - 12 pohádek pro sladké spaní na dobrou věc

1 hodnocení

E-book Zaspi.cz pro dobrou věc. 12 originálních pohádek pro sladké spaní.

Veškeré finanční prostředky z výtěžku za prodej e-booku putují neziskové organizaci Tlapky na cestě. Občanské sdružení z Moravy, které pomáhá pejskům a kočkám v nouzi - www.tlapkynaceste.cz.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
59 Kč
Zaspi - e-book - 12 pohádek pro sladké spaní na dobrou věc
1 hodnocení
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Doprava zdarma
nad 3000 Kč
Jsme český výrobce
Jsme český výrobce
z Valašska
Kvalita a tradice
Kvalita a tradice
prvotřídní produkty
5,0 1 hodnocení

Vyrobit pořádnou peřinu a naducaný polštář není jen tak. Naše přikrývky z ovčího rouna krásně hřejí a na polštářích se vám budou zdát jen dobré sny. A proto jsme si pro vás připravili 12 pohádek, které vašim dětem usínání zpříjemní. Pohody si ceníme zrovna tak jako kvality a valašského rouna. Zachumlejte se a pusťte se do čtení.

Byla a možná nebyla jednou jedna pastva ve valašských kopcích. Tráva tam byla šťavnatá a vysoká právě tolik, jak to mají ovečky rády. Ani málo, ani moc. Každý den, sotva se slunce vyhouplo na oblohu, aby pozdravilo všechny tvory, vstával kvůli práci i pasáček Olin. Měl rád svoje ovečky a těšilo ho, že s nimi může být venku, a že jim pěkně chutná. V létě si krátil čas hleděním na nebe a v zimě vzpomínal na laskavou náruč trávy na pastvě. V zimě, když se mu stýskalo po slunečním pohlazení, vymýšlel pohádky. S nimi pak bavil svoje dvě děti, Jožku a Rozárku. Vděčného posluchače měl i ve svém pasteveckém psovi Fryškovi. Pokud nebyli Jožka s Rozárkou doma, byl Fryška vždycky prvním, komu Olin novou pohádku vyprávěl. Občas se mu zdálo, že Fryška natáčí hlavu, jako by rozuměl každému slovu. A možná i rozuměl. Ponořte se teď s námi do dvanácti pohádek z ovčího rouna, třeba vás zahřejí na duši.

Počet stran: 18
Velikost: A4
Typ: .pdf

Informace o dodání a další:

E-book vám bude dodán po zaplacení objednávky elektronickou formou (e-mailem - je nutné uvést v průběhu objednávky). Dodání je v rámci několika minut po zaplacení (nejdéle však 48 hodin).

E-book je ve formátu .pdf. K otevření na vašem zařízení je potřeba software, pro čtení tohoto typu formátu, např. Adobe reader či podobně.

Uživatel nenabývá vlastnické právo k e-booku, získává pouze oprávnění užít e-book v souladu s obchodními podmínkami a platnými právními předpisy pro svou osobní potřebu (tj. k neobchodním účelům).